sanychka: (Фрося ГВ)
[personal profile] sanychka
Оригинал взят у [livejournal.com profile] alyka_a в Новорічне диво - Памір
Памір приїхав до нас!

Подробиці
Ужгородська слінгоспільнота за минулий рік розрослась в геометричній прогресії. Ми почали більш-менш постійно зустрічатись, залучати до своїх лав нових слінгомам, провели слінгопарад, майстер-клас на Дні міста і різні тематичні зустрічі. І ось ми прочитали пост Тані [livejournal.com profile] lasmammas з мега-пропозицією потетсувати Памір. Новина сколихнула нашу слінгогрупу, ми підписались на тестування і стали чекати))) а він все не їхав та не їхав... і ось коли ми вже майже втратили надію, мені прийшло повідомлення від Олени[livejournal.com profile] pravdina_olena, що вона відправляє Його!
Ми хутко організувались і зустрілись.
Оксана [livejournal.com profile] oksix із маленькою Златою. Злата - не її донька, донька Оксанки - Маруся, а скоро у Оксанки буде поповнення в родині;)

А ось Злата зі своєю мамою Наталкою

Це ще одна Наталя (так у нас майже 50% слінгомам - Наталки)) зі своєю донечкою - Вікторією

А ось це Тетяна [livejournal.com profile] tajnalem зі своїм синочком Андрієм

і Надя [livejournal.com profile] nadezhda_26 із Олексієм

Люда зі своєю донечкою Євою теж намотались

До спільного фотографування, нажаль, не всі дочекались. На фото присутня новоспечена слінгоматуся Катерина з донечкою Катрусею, вона у ССК Дідмос Катя;)

А ось це фото ми назвали "Заверни весь мир в Памир)"

Напередодні зустрічі ми з донею вигуляли Памір по місту.

Враження дівчат виявились різними. Комусь Памір здався неймовірно зручним та таким, що легко мотати. Комусь він здався не грузовозом, а скоріше таким, що підходить для маленьких діток. Всі зайшлись у думці, що маленьку новонароджену попку хочеться загорнути саме у такий легендарний слінг!
І найголовніше - у нього неймовірна енергетика! Ц моє особисте враження. Відчувається, що його виткали з великою любов'ю до дітей. Крім того всі хороші думки та враження слінгомам, що його мотали, наситили його своїм позитивом!
Найпалкішим прихильником Паміра виявилась моя донька Емма. Коли чоловік приніс його з НП і ми розгорнули пакет, дитина з радістю почала вимагати у мене, щоб я її примотала))) І робила вона це досить настійливо, довелось піддатись на слізні вмовляння двохрічної слінгомалечі.
За чудові фото дякую слінгомамі Елеонорі [livejournal.com profile] lorusik
Величезна подяка Тані lasmammas за можливість потетсувати Памір та за чудовий передноворічний настрій який вона створили для Ужгородських слінгомам!
Бажаю всім гарних свят та чудових подарунків!

November 2014

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 21st, 2017 03:48 pm
Powered by Dreamwidth Studios